VOLUME 4

Alexandra Gelis (Colombia/Canada), Ana Moravi & Dellani Lima (Brazil), Anders Weberg (Sweden), Arthur Tuoto (Brazil), Christian Leduc (Canada), Clémence Demesme (France), Evan Tyler (Canada), François Zajéga & Gauthier Keyaerts (Belgium), Gabriel Soucheyre (France), Gérard Chauvin (France), Guillermina Buzio (Argentina/Canada), John Criscitello (US), John Pirard (Belgium), John Sanborn (US), Jorge Lozano (Colombia/Canada), Kai Lossgott (South Africa), Kika Nicolela (Brazil), Kim Dotty Hachmann & Steffi Simmen (Germany), Marcelo Amorim (Brazil), Matthias Roth (Germany), Natalia de Mello (Portugal/Belgium), Nia Pushkarova (Bulgaria), Niclas Hallberg (Sweden), Ninja Thyberg (Sweden), noönK (France), Nung-Hsin Hu (Taiwan), Per E Riksson (Sweden), Pila Rusjan (Slovenia), Savio Leite (Brazil), Simone Stoll (Germany), Sojin Chun (South Korea/Canada), Stina Pehrsdotter (Sweden), Wai Kit Lam (Hong Kong), Ulf Kristiansen (Norway), Ulysses Castellanos (El Salvador/Canada)

VOLUME 3

Marty McCutcheon [US], Matthias Roth [Germany], Renata Padovan [Brazil], Gabriela Golder [Argentina], Alvaro Campo [Switzerland], Fernando Velazquez [Brazil], Jorge Castro [Argentina], Jan Hakon Erichsen [Norway], Stina Pehrsdotter [Sweden], Alysse Stepanian [US], Simone Stoll [Germany], Jorge Lozano [Canada], Marcelo Amorim [Brazil], Kai Lossgot [South Africa], Alexandra Gelis [Colombia/Canada], Per Eriksson [Sweden], Sohrab M. Kashani [Iran], Pila Rusjan [Slovenia], Alicia Felberbaum [UK], Ronee Hui [UK], Nung-Hsin Hu [Taiwan], Ulf Kristiansen [Norway], Brad Wise [US], Nika Oblak & Primoz Novak [Slovenia], Dellani Lima [Brazil], Jan Kather [US], Evelin Stermitz [Austria], Anders Weberg [Sweden], Gérard Chauvin [France], Deirdre Logue [Canada], Wai Kit Lam [China], Nia Pushkarova [Bulgaria], Gabriel Soucheyre [France], Sojin Chun [South Korea/Canada], Josh and Zachary Sandler [US], Niclas Hallberg [Sweden], Anthony Siarkiewicz [US], Kim Dotty Hachmann [Germany], Giada Ghiringhelli [Switzerland], Lucas Bambozzi [Brazil], Mads Ljungdahl [Denmark], John Creson and Adam Rosen [US/Canada], Debbie Douez [Canada], Kika Nicolela [Brazil]

VOLUME 2

Interfaces  Nung-Hsin Hu (Taiwan), Brad Wise (USA), Michael Chang (Denmark), Pila Rusjan (Slovenia), Bruno Penteado and Tales Frey (Brazil), Paulina Sandberg (UK)

Languages  Joas Sebastian Nebe (Germany), Marty McCutcheon (USA), Stina Pehrsdotter (Sweden), Renata Padovan (Brazil), Jan Kather (USA), Alexandra Gelis (Colombia)

Identities  Per E Riksson (Sweden), Ambuja Magaji (India), Guillermina Buzio (Argentina), Jake Selvidio (USA), Jorge Lozano (Canada)

Reminiscences  Arthur Tuoto (Brazil), Hans Manner-Jakobsen (Denmark), Renata Padovan (Brazil), Gabriel Soucheyre (France), Jake Selvidio (USA), Katja Bjorn (Denmark)

Machines  Niclas Hallberg (Sweden), John Pirard (Belgium), Anthony Siarkiewicz (USA), Jan Hakon Erichsen (Norway), Danny Germansen (Denmark), Kim Thøgersen Grønborg (Denmark)

Fluids  Danny Germansen (Denmark), Joshua and Zachary Sandler (USA), Katy Connor (UK), Anthony Siarkiewicz (USA), Gabriel Soucheyre (France), Stina Pehrsdotter (Sweden)

Politics  Marty McCutcheon (USA), Arthur Tuoto (Brazil), Guillermina Buzio (Argentina), Giselle Beiguelman (Brazil), Ulf Kristiansen (Norway), John Criscitello (USA)

Senses  Michael Chang (Denmark), Niclas Hallberg (Sweden), Ambuja Magaji (India), Kika Nicolela (Brazil), Kim Dotty Hachmann (Germany), Alicia Felberbaum (UK)

Encounters  Katja Bjorn (Denmark), Michael Greathouse (USA), Joas Sebastian Nebe (Germany), Alicia Felberbaum (UK), Giada Ghiringhelli (Italia), Wai Kit Lam (China)

Boundaries  Anders Weberg (Sweden), Fernando Velazquez (Brazil), Ronee Hui (UK), Simone Stoll (Germany), Dave Swensen (USA), Matthias Roth (Germany)

Narratives  Brad Wise (USA), Niclas Hallberg (Sweden), Ulf Kristiansen (Norway), Joshua and Zachary Sandler (USA), Kika Nicolela (Brazil), Christian Leduc (Canada)

Transformations  Simone Stoll (Germany), Mike Bennion (UK), Michael Chang (Denmark), Alison Williams (South Africa), Mads Ljungdhal (Denmark), Alvaro Campo (Switzerland)

VOLUME 1

Corpse #1      Marty McCutcheon (USA) | Ambuja Magaji (India) | Kika Nicolela (Brazil) | Zachary Sandler (USA) | Simone Stoll (Germany) | John Pirard (Belgium) | Niclas Hallberg (Sweden) | Anders Weberg (Sweden)

Corpse#2      Michael Chang (Denmark) | Niclas Hallberg (Sweden) | Marty McCutcheon (USA) | Alison Williams (South Africa) | Stina Pehrsdotter (Sweden) | Kika Nicolela (Brazil) | Per E Riksson (Sweden)

Corpse#3      John Pirard (Belgium) | Kika Nicolela (Brazil) | Anders Weberg (Sweden) | Joy Whalen (USA) | Marty McCutcheon (USA) | Ulf Kristiansen (Norway) | Niclas Hallberg (Sweden) | Simone Stoll (Germany)

Corpse #4     Marty McCutcheon (USA) | Niclas Hallberg (Sweden) | Hélène Abram (France) | John Pirard (Belgium) | Brad Wise (USA) | Ronee Hui (England) | Lucas Bambozzi (Brazil) | Kai Lossgott (South Africa) | Kika Nicolela (Brazil)

Corpse#5      Michael Chang (Denmark) | Joshua & Zachary Sandler (USA) | Simone Stoll (Germany) | Stina Pehrsdotter (Sweden) | Alberto Guerreiro (Portugal) | Niclas Hallberg (Sweden) | Ambuja Magaji (India) | Dellani Lima (Brazil) | Per E Riksson (Sweden)

Corpse#6      Kika Nicolela (Brazil) | Alicia Felberbaum (England) | Ulf Kristiansen (Norway) | Anders Weberg (Sweden) | Marty McCutcheon (USA) | Jan Kather (USA) | John Pirard (Belgium) | Arthur Tuoto (Brazil) | Nung-Hsin Hu (Taiwan)

Corpse#7     Michael Chang (Denmark) | Jan Kather (USA) | Niclas Hallberg (Sweden) | Renata Padovan (Brazil) | Ulf Kristiansen (Norway) | Tim Pickerill (USA) | Ronee Hui (England) | Romuald Beugnon (France) | Hans Manner-Jakobsen (Denmark) | Kai Lossgott (South Africa)

Corpse#8     Anders Weberg (Sweden) | Joshua & Zachary Sandler (USA) | Kika Nicolela (Brazil) | Nung-Hsin Hu (Taiwan) | Brad Wise (USA) | Stina Pehrsdotter (Sweden) | Christian Leduc (Canada) | Caroline Breton (France) | Jan Hakon Erichsen (Norway) | Pila Rusjan (Slovenia)

Corpse#9     Joy Whalen (USA) | Per E Riksson (Sweden) | Marty McCutcheon (USA) | John Pirard (Belgium) | Alexandra Buhl (Denmark) | Simone Stoll (Germany) | Alicia Felberbaum (England) | Lucas Bambozzi (Brazil) | Pedro Reis (Portugal) | Mads Ljungdahl (Denmark)

 

 

Advertisements